top of page
surfing-w-portugalii-surferka-na-zielonej-fali-softboard

Ocean Karma

 

TRENING TECHNICZNY

 

W przeciwieństwie do większości szkółek surfingu, tutaj nie chodzi o szybkie wstawanie na fali. W OCEAN KARMA naukę surfingu rokładamy na czynniki pierwsze,  identyfikujemy każdy ruch i manewr. Po to, aby przedstawić i zrozumieć mechanizm jego działania.

Nasz system szkolenia sprawia, że surfowanie dostępne jest dla każdego, nie ważne w jakim wieku zaczynasz. Nasz zespół to certyfikowani instruktorzy ISA, oraz trenerzy ISA II stopnia. Pracujemy w małych grupach, dlatego możemy patrzeć indywidualnie na każdego kursanta. Pracujemy z wybranymi elementami, które wymagają waszego treningu. Nasz autorski system szkoleniowy jest prosty, jasnym, zwięzłym i usystematyzowany przez co konkretne postępy widzisz po każdym wyjeździe z nami. Poprzez kursy online, video analizę, widzisz, gdzie trzeba skupić uwagę, aby osiągnąć kolejny sukces.

Zajęcia surfingu

szkolenie indywidualne   110 Euro ~ 470 zł

grupowe max. 6 osób      80  Euro ~ 340 zł 

grupowe do 3 osbób       90  Euro ~ 380

Czas zajęć -  2h 

surf-w-portugalii- surferka-na-zielonej-fali-surfboard-softboard
bali-surfing-surfer-shortboard-hardboard

Instruktor

Chcesz spędzić tydzień pod okiem trenera surfingu. Planujesz prywatne wakacje w tropikach. Chcesz mieć spersonalizowane szkolenie dla siebie i swojej rodziny. Wynajmij instruktora na prywatny wyjazd.

oferta spersonalizowana   od 3000 Euro

Video analiza

 

70 Euro  / cena od osoby

Surfing dla wielu może być niezwykle frustrującym sportem

i niewiele osób jest w stanie przejść przez żmudne początkowe etapy nauki. Nieodłącznym elementem naszych treningów podczas surf campów w Ocean Karma,  jest video coaching. Obejmujący analizę video, dzięki której nasi wysoko wykwalifikowanych instruktorzy, są wstanie ocenić Twój poziom surfingu. Bardzo często sposób, w jaki myślisz, że łapiesz fale, a to jak faktycznie to wygląda podczas sesji surfingowej, zwykle bardzo się różni. Instruktorzy pomogą ustalić, co powstrzymuje Cię przed przejściem na następny poziom. Omówić błędy i ustalić plan treningowy. Dzięki naszej opracowanej metodzie już po tygodniu zauważysz, jak szybko ewoluowały Twoje umięjętności.

Najlepsze fale Twojego życia nadal na Ciebie czekają!

bottom of page