top of page
surfing-w-portugalii-fala-wakacje-wyjazdy-ocean-karma7.webp
Jaki jest mój poziom surfingu?
POCZĄTKUJĄCY
Poziom I

Nigdy wcześniej nie surfowałeś. Pierwszy dzień to boadyboarding na desce surfingowej. Nauczysz się czytać białe fale. Dowiedz się jak wybrać bezpieczne miejsca do surfowania. Naucz się bezpieczeństwa w wodzie, pozycji na desce, wiosłowania, wprowadzania deski w ślizg  i ostrzenia w prawo i w lewo na białej fali. 
Poziom II

Czas na naukę wstawania na desce. Skupimy się nad prawidłową postawą, sposobem stabilnego padlowania, pop upu, ostrzeniem w prawo i lewo, hamowaniem i nabieraniem prędkości, łapania za raila. Program jest przeznaczony również dla osób, które już wcześniej surfowały, ale muszą poćwiczyć technikę, łapanie białych fal aby zwiększyć swoją skuteczność.
ŚREDNIOZAAWANSOWANY
Poziom III

Czas na naukę surfowania zielonych fal. Etykieta surfingowa na zielonej fali, łapanie zielonych fal, ostrzenie i skręty na fali, techniki przechodzenie do linę upu wykorzystując prądy, ustawianie się do fali. Podczas całego szkolenia będziesz mieć koło siebie instruktora, który będzie pomagał Ci w łapaniu zielonych fal, pomoże Ci w wystartowaniu na fali.
Poziom IV

Surfujesz już na zielonych falach, ale musisz nabrać większej efektywności. Nacisk będzie kładziony na zdobycie samodzielności w wodzie. Wyboru fal, decyzji czy fale jest prawa czy lewa, generowanie prędkości oraz startu z peaku fali. Nabierz pewności w linę upie, bądź w stanie łapać każdą falę. Przez całą sesję instruktor pływa z tobą w wodzie i prowadzi Cię słowem i wskazówkami. 
ZAAWANSOWANY
Poziom V

Czujesz się komfortowo w lineupie, samodzielnie potrafisz łapać fale z jej szczytu. Czas na naukę manewrów takich jak duck dive, bottom i top turn, cutback. Szkolenia prowadzone są przez top światowych trenerów surfingu. Video coaching.
Poziom VI

LONGBOARD - szkolenie longboardowe. Poprawa pozycji, nowa technika, manewry, praca nad własnym stylem.
bottom of page