top of page
surfing-w-portugalii-fala-wakacje-wyjazdy-ocean-karma7.webp
Jaki jest mój poziom surfingu?
POCZĄTKUJĄCY
Poziom I - PLAN TRENINGOWY ~ TAKE OFF ~

Nigdy wcześniej nie surfowałeś. Pierwszy dzień to boadyboarding na desce surfingowej. Nauczysz się czytać białe fale. Dowiedz się jak wybrać bezpieczne miejsca do surfowania. Naucz się bezpieczeństwa w wodzie, pozycji na desce, wiosłowania, wprowadzania deski w ślizg  i ostrzenia w prawo i w lewo na białej fali. 
Poziom II - PLAN TRENINGOWY ~ TAKE OFF ~

Czas na naukę wstawania na desce. Skupimy się nad prawidłową postawą, sposobem stabilnego padlowania, pop upu, ostrzeniem w prawo i lewo, hamowaniem i nabieraniem prędkości, łapania za raila. Program jest przeznaczony również dla osób, które już wcześniej surfowały, ale muszą poćwiczyć technikę, łapanie białych fal aby zwiększyć swoją skuteczność.
Poziom III - PLAN TRENINGOWY ~ WAVE ~

Czas na naukę surfowania zielonych fal. Etykieta surfingowa na zielonej fali, czytanie prądów, metody przechodzenie do line upu, turtle roll, zwroty na desce, łapanie zielonych fal, ostrzenie w prawo i lewo, utrzymywanie środkowej lini fali. Podczas całego szkolenia będziesz mieć koło siebie instruktora, który będzie pomagał Ci w wyborze i łapaniu zielonych fal.
ŚREDNIOZAAWANSOWANY 
Poziom IV - PLAN TRENINGOWY ~ SURF IT ~ 

Surfujesz już na zielonych falach, ale musisz nabrać większej efektywności. Nacisk będzie kładziony na zdobycie samodzielności w wodzie. Czytanie i wyboru fali. Szybkość w wodzie, ustawianie się do fali. Podejmowania decyzji czy fale jest prawa czy lewa, startu ze szczytu fali. Umiejętność płynięcie środkową linią fali co jest konieczne do zaczęcia nauki manewrów zaawansowanych. Wykonywanie cutbacków. Nabierz pewności w line upie. Podczas całego szkolenia będziesz mieć koło siebie instruktora, który wskazówkami będzie instruował Cię jak efektywnie samodzielnie łapać fale. Metody  efektywnego oddychania podczas surfingu.
ZAAWANSOWANY
Poziom V - PLAN TRENINGOWY ~ SPEED GENERATION ~ 

Potrafisz płynąć środkową linią fali co jest konieczne do zaczęcia nauki manewrów zaawansowanych. Czas na naukę generowanie prędkości. Program treningowy oparty będzie na wykorzystaniu suchego treningu animal flow, treningu na surfskatecie, surf trening, wideoanaliza surf i skate. Nabierz pewności w linę upie, bądź w stanie łapać każdą falę. Przez całą sesje instruktor jest ze studentami w wodzie aby pomóc słowem w znalezieniu odpowiedniej fali i jej szczytu . Zajęcia z oddechu, medytacji i wizualizacji.
Poziom VI - PLAN TRENINGOWY ~ BOTTOM TURN ~

Czujesz się komfortowo w lineupie, samodzielnie potrafisz łapać fale z jej szczytu. Czas na naukę manewrów takich jak duck dive, bottom i top turn, cutback. Szkolenia prowadzone są przez top światowych trenerów surfingu. Video coaching.
Poziom VII - PLAN TRENINGOWY ~TOP TURN ~

Czujesz się komfortowo w lineupie, samodzielnie potrafisz łapać fale z jej szczytu. Czas na naukę manewrów takich jak duck dive, bottom i top turn, cutback. Szkolenia prowadzone są przez top światowych trenerów surfingu. Video coaching.
                                    LONGBOARD 

LONGBOARD 

Szkolenie longboardowe. Poprawa pozycji, nowa technika, manewry, praca nad własnym stylem.
bottom of page