top of page

Ceremonia Kakao

Sekretne kakao to miękki, delikatny lek stosowany do otwierania rejonu serca. Aktywne składniki kakao działają silnie na czakrę serca i przywracają nas do naturalnego stanu odczuwania. Zagłębiamy się umysłem w stronę serca i intuicyjnie łączymy z Matką Ziemią. Dzięki aktywnym właściwościom leczniczym kakao można doświadczyć stanu podwyższonej świadomości, który otwiera nas na głębiej nagromadzone emocje – gotowe do zobaczenia, odczucia i uwolnienia. Dzięki medytacji, mantrom serca, ruchowi i rytmom starożytnego dźwięku będziemy mieć okazję doświadczyć leczniczego działania roślin i dźwięku.

 

ceremonia-kakao-na-bali-wyjazdy-freedivingowe-ocean-karma.webp
kakao-wyjazdy-ocean-karma.webp

Napój

Kakao to surowa forma ziaren kakaowca. To najczystsza forma czekolady, jaką możesz spożywać. Kakao, które będziesz pił, jest wytwarzane z lokalnych kakaowców w Ubud (kakao klasy ceremonialnej). W połączeniu z imbirem, organicznym cukrem kokosowym, pieprzem cayenne i cynamonem jest bogatym napojem popijanym w trakcie ceremonii.

Po wodzie kakao jest jedyną najzdrowszą substancją, którą można włożyć do ust. Może z łatwością zastąpić wiele leków psychiatrycznych wpływających na nastrój, a także wytwarza tę samą chemię w mózgu, która pojawia się, gdy się zakochujemy. – Chris Kilham

bottom of page