top of page

Amed

W pierwszym etapie naszej podróży rozgościmy się w ekologicznym resorcie Balila Beach Resort. Ośrodek zlokalizowany jest na północnym wybrzeżu Bali, w zacisznym miejscu z widokiem na ocean oraz aktywny wulkan Agung, w niewielkiej odległości od miasteczka Amed. W okolicy odnajdziesz przepiękne rafy, zatopione statki, miejsca dla fanów snorkelingu i nurkowania oraz tradycyjne, jeszcze nieskomercjalizowane Bali.

wulkan-amed-ubud-ocean-karma.webp

Hotel okala piękny ogród, obfitujący w warzywa i zioła, z których będą przygotowywane nasze zdrowe organiczne posiłki. Sporo jest też hamaków i miejsc, gdzie znajdziesz dużo prywatności. Tu w ciszy i spokoju poczytasz książkę i wsłuchasz się w dźwięki natury, popijając herbatę tulsi, z drzewka rosnącego tuż koło Twojej głowy.

W Amed do dyspozycji mamy:

  • 5 pokoi dwuosobowych z własnymi łazienkami i tarasem (4 z pojedynczymi łóżkami oraz 1 pokój z dużym dwuosobowym łóżkiem)

  • 7 pokoi jednoosobowych ze współdzieloną łazienką

Tu zobaczysz, jak wygląda Balila Beach Resort:

 https://www.balilabeachresort.com/

bali-freediving-green-garden-girl-wyjazdy-ocean-karma-9229.webp

Ubud

 

Dwa ostatnie dni spędzimy w Ubudzie. Będzie to czas celebrowania naszych osiągnięć, zdobytych podczas całego minionego tygodnia, oraz zmian, jakie zainicjowaliśmy.

 

Zatrzymamy się w Ananda Ubud Resort – idealnym miejscu do zrelaksowania się po całodziennych warsztatach i zwiedzaniu. Każdy dzień zaczniemy od przepysznego, a zarazem pięknie podanego śniadania, przygotowanego przy użyciu wyłącznie najświeższych produktów pochodzących z lokalnych źródeł.

W Ubudzie do dyspozycji mamy:

  • pokoje dwuosobowe z własnymi łazienkami

Tu obejrzysz Ananda Ubud Resort

https://anandaubudresort.com-bali.com/en/

Bliss-Bungalow-Hotel-Ubud-Exterior-Ocean-Karma.webp

Pamiętajcie jednak, że i tak większość czasu będziemy spędzać poza czterema ścianami, obcując z niesamowitą przyrodą wokół nas :)

bottom of page